24 Mayıs 2011 Salı

TEHLİKELİ ANLARSavunun ben geliyoruuum! Artık bir tazmanya canavarı oldum. Halının üzerindeyken bir anda koltuğun altında, yatağımda yatarken birden korkuluklarında bulabilirsiniz beni. Yeni hareketim emeklerken oturmak ve sonra aniden kendimi yere devirmek, bu arada etraftaki oyuncaklarıma başımı falan çarpıyorum. Annem paronoyak oldu, ananem de onu yatıştırıyo; annem düşmüş sepetinden baş aşağı benim kadarken, dayım da düşmüş heybeliada da yataktan, bişicik olmamış ama annem çok endişeli, beni yalnız bırakmıyo hiç, ben bol bol ani hareket yaparak onu korkutuyorum hehe:))

22 Mayıs 2011 Pazar

İmzalı İlk Kitabım Dostlarrr!
Biz Atatürkçü bir aileyiz. Babamın bana en önemli mirası kütüphanem olacakmış. Bu haftasonu ilk kitabımı imzalattım ben de. 3. Kocaeki kitap fuarına gelen Turgut Özakman dedem "Dersimiz: Atatürk" kitabını "Güneş Ece" ye diyerek imzaladı. Çok gururlandım, kütüphanem için iyi bir başlangıç değil mi ;)


Allah ona uzun ömürler versin, daha çok kitap yazsın Turgut dedem ben de okuyayım hepsini tamam mı?..


11 Mayıs 2011 Çarşamba

STİLCANHaberler çoook öncelikle,  • Üstten iki pirinç de patladı ve tam bir tavşi oldum  • Emekliyorum! Ama geri geri -burada bir sorun var sanırım, banane kafamı bozamam böyle şeylere-  • Vee bir yarışmadayım, pamuk parmaklar klavyeye şuraya bir tık, bana oy verin canlarım ben de sizi öprerim -biraz sulu olabilir :)))

mmmmmmuccck!